Japonia Aoi

Forum dla wszystkich osób, którzy kochają Japonię.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-03-15 19:29:14

 Dżibril

Administrator

10636972
Zarejestrowany: 2010-03-15
Posty: 6
Punktów :   

Pochwalony

Bądźcie pochwaleni, szanowni użytkownicy ^^ Jam jest Gabriel, Mąż Boży! A tak na serio to chcę tylko wziąć sobie to imię na bierzmowaniu xP Anyway xD Należę do grupy ludzi, których trudno jest zdefiniować w paru zdaniach, bo każdy zna mnie z innej strony. W takim razie postaram się podać te fakty, które wspólne są w każdym moim "wcieleniu" ^^ Mam obecnie 15 lat, mieszkam w Rudzie Śląskiej, a konkretnie w maleńkiej mieścinie czy też wsi, którą zowią Wirkiem. Wiem, nie kojarzycie xD Japonią interesuję się od prawie czterech lat, a same anime oglądam od urodzenia. Kocham yaoi, przyznaję się bez bicia xD Równie, co yaoi, kocham kuchnię japońską ^^ Nie, poważnie, mogłabym nie żywić się niczym innym, poza sushi i makaronem soba z warzywami xD Piszę wiersze, piosenki i opowiadania. Lubię rysować, ale jak to bywa z ludźmi mego pokroju, najlepiej czuję się po zmierzchu, więc i moje "dzieła" rodzą się dopiero między 21:00 a 5:00. Nienawidzę "barbie" i "dresów". To jedyne żywe istoty, którymi otwarcie gardzę xP Więcej dowiecie się o mnie, śledząc moją działalność na forum ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.9lo3e.pun.pl www.najlepszebeagle.pun.pl www.kungfu-panda.pun.pl www.akademiasarmatia.pun.pl www.forumavis.pun.pl